Naše aktivity: KOLOBEH z Řípu do Prahy | Tandemové seskoky | Paraškola Odyssey | Květinářství | Boot camp s Hankou Dvorskou | Glukometry
Our activities: Tandem Jumps | Boot camp with Hanka Dvorska

Kontakt

Radlická 28, 150 00 Praha 5
tel.: 251 562 285

Kontaktní e-mail: info@hajd.cz

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Jaroslav Dvorský:
   e-mail: dvorsky@hajd.cz
   tel.: 603 255 976


 

Startovní, prezenční a výsledková listina koloběhu z Řípu 8.12.2007 

St.č. Žena   Muž   čas v cíle ztráta čas
37 Dáša Svěráková Radek Linhart 12:20:47 0:00:00 3:20:47 1
3 Petra Kaščáková Miloš Smrčka 12:29:37 0:08:56 3:29:37 2
27 Simona Koščová Jan Škrabálek 12:37:12 0:16:29 3:37:12 3
29 Anna Rohulánová Vojtěch Rohulán 12:39:47 0:19:03 3:39:47 4
44 Zuzana Weissová Jan Souška 12:40:58 0:20:15 3:40:58 5
35 Adéla Lislerová Jan Mikula 12:43:07 0:22:25 3:43:07 6
43 Míša Maděrová Pavel Kurz 12:45:15 0:24:30 3:45:15 7
4 Jaroslava Machová Matěj Valtr 12:53:09 0:32:23 3:53:09 8
2 Ewelina Rabiňák Martin Rabiňák 12:53:40 0:32:58 3:53:40 9
5 Martina Vrbová Jan Kovrč 12:54:01 0:33:05 3:54:01 10
19 Silva Němcová Martin Gabla 12:56:03 0:35:27 3:56:03 11
12 Lucie Bíbrová Filip Hubáček 12:56:58 0:36:18 3:56:58 12
30 Hana Švarcová Lukáš Nýdrle 12:57:39 0:36:58 3:57:39 13
13 Petra Munzarová Zbyněk Munzar 12:58:09 0:37:29 3:58:09 14
25 Radka Zbíralová Petr Syblík 13:02:31 0:41:48 4:02:31 15
9 Anna Kopecká Petr Vrchota 12:03:30 0:42:30 4:03:30 16
51 Lucka Zrnová Tomáš Karas 13:06:35 0:45:53 4:06:35 17
33 Tereza Chvátalová Míra Pavel 13:07:14 0:46:30 4:07:14 18
48 Tereza Koubová Tomáš Janda 13:07:35 0:46:53 4:07:35 19
11 Eva Mahová Ondřej Černý 13:09:50 0:49:07 4:09:50 20
32 Kateřina Pejchová Míra Turek 13:11:33 0:50:48 4:11:33 21
45 Veronika Andršová Petr Červenka 13:12:25 0:51:40 4:12:25 22
8 Dana Růžičková Jan Demel 13:15:35 0:54:56 4:15:35 23
15 Markéta Secká Petr Frank 13:18:23 0:57:42 4:18:23 24
41 Marie Hůlková Martin Nývlt 13:20:50 1:00:40 4:20:50 25
46 Radka Šebánková Martin Šebánek 13:28:57 1:08:23 4:28:57 26
31 Míša Kocurová Martin Špaček 13:29:34 1:08:54 4:29:34 27
40 Markéta Svobodová Luboš Svárovský 13:30:24 1:09:45 4:30:24 28
24 Jana Gregorová Pavel Knapp 13:33:20 1:12:40 4:33:20 29
17 Sabina Hliněnská Petr Vojtík 13:34:43 1:14:00 4:34:43 30
6 Petra Pšeničková Michal Džmuráň 13:39:59 1:19:17 4:39:59 31
49 Jitka Rybáková Ondřej Hejduk 13:41:01 1:20:00 4:41:01 32
18 Kateřina Hlavová Jan Votruba 13:45:30 1:24:50 4:45:30 33
1 Jana Gřešková Jan Kukačka 13:49:15 1:28:40 4:49:15 34
23 Ivana Kohoutová Matěj Hron 13:50:18 1:29:40 4:50:18 35
21 Ludmila Kábrtová Jaroslav Bartoš 13:59:45 1:39:05 4:59:45 36
52 Martina Buriánková Jakub Kozák 14:03:00 1:40:00 5:03:00 37
26 Martina Tatranská Mirek Kotěšovec 14:03:25 1:40:20 5:03:25 38
34 Bára Klimoszková Filip Bažant 14:07:36 1:46:55 5:07:36 39
39 Martina Němečková Rostislav Tomeš 14:18:40 2:05:07 5:18:40 40
10 Eva Šídlová Ondřej Bohm 14:54:59 2:34:12 5:54:59 41
22 Tereza Purschová Petr Hosnédl 15:09:20 2:48:33 6:09:20 42
7 Hana Sládečková Petr Sládeček
14 Dana Svobodová Daniel Treml
16 Jaroslav Dvorský
20 Markéta Floriánová Miroslav Tůma
28 Romana Vančarová Ondřej Kučera
36 Lenka Zemanová Radim Jebavý
38
42 Iva Kašparová Martin Kašpar
47 Lucka Růžková Martin Drátovský
50 Lenka Nováková