Naše aktivity: KOLOBEH z Řípu do Prahy | Tandemové seskoky | Paraškola Odyssey | Květinářství | Boot camp s Hankou Dvorskou | Glukometry
Our activities: Tandem Jumps | Boot camp with Hanka Dvorska

Kontakt

Radlická 28, 150 00 Praha 5
tel.: 251 562 285

Kontaktní e-mail: info@hajd.cz

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Jaroslav Dvorský:
   e-mail: dvorsky@hajd.cz
   tel.: 603 255 976


 

Prezenční, startovní a výsledková listina 15. ročníku  9. 12. 2006

Start.č. Žena   Muž   ztráta výsl. čas
42 Dáša Svěráková Radek Linhart 0:00 3:12:55 1.
34 Martina Säcklová Miloš Smrčka 0:01:23 3:14:18 2.
23 Simona Koščová Jan Škrabálek 0:06:14 3:19:09 3.
47 Veronika Brichcínová Filip Hubáček 0:13:48 3:26:43 4.
14 Martina Spurná Luboš Matějů 0:14:22 3:27:17 5.
2 Anna Rohulánová Vojtěch Rohulán 0:18:03 3:30:58 6.
27 Jaroslava Machová Matěj Valtr 0:21:08 3:34:03 7.
16 Terezka Koubová Jaroslav Dvorský 0:21:20 3:34:15 8.
22 Lucie Růžková Pavel Kurz 0:25:08 3:38:30 9.
13 Kristína Hamáčková Petr Vojtík 0:36:07 3:44:28 10.
48 Kateřina Matějová Michal Matějů 0:32:10 3:45:25 11.
6 Ewelina Rabiňák Martin Rabiňák 0:33:06 3:46:23 12.
18 Bára Mališová Mirek Kovář 0:36:50 3:50:10 13.
49 Marie Horáková Jan Kučera 0:38:15 3:51:30 14.
20 Martina Vrbová Jan Kovrč 0:38:51 3:52:12 15.
44 Lucie Orsagová Jan Soucha 0:39:40 3:53:00 16.
1 Hana Švarcová Lukáš Nýdrle 0:43:08 3:56:30 17.
36 Lucka Zrnová Tomáš Karas 0:45:00 3:58:29 18.
38 Vendula Bohoňková Martin Šebánek 0:45:17 3:58:40 19.
43 Katka Srbková Ondra Černý 0:48:03 4:01:00 20.
4 Jana Gregorová Pavel Knapp 0:51:40 4:05:00 21.
3 Eliška Merunková Vítězslav Vondra 0:52:50 4:06:01 22.
28 Madlen Boučková Hynek Urban 0:53:30 4:06:48 23.
41 Sabina Hliněnská Pavel Toušek 0:53:50 4:06:52 24.
19 Veronika Letfusová David Michalička 0:57:59 4:11:20 25.
30 Anna Kopecká Mirek Kotěsovec 0:58:58 4:12:20 26.
31 Tereza Chvátalová Karel Sýkora 0:59:21 4:12:42 27.
10 Radka Korunková Pavel Bednář 0:59:37 4:12:48 28.
46 Lenka Jevulová Pavel Vojtík 1:02:10 4:15:30 29.
7 Jitka Zderčíková Michal Džmuráň 1:03:44 4:17:10 30.
40 Markéta Svobodová Luboš Svárovský 1:06:49 4:19:30 31.
5 Lucie Gregorová Luboš Knapp 1:06:06 4:19:51 32.
29 Katka Špániková Honza Polák 1:15:43 4:28:50 33.
21 Martina Buriánková Jakub Kozák 1:15:58 4:29:10 34.
9 Dana Růžičková Michal Fořtík 1:18:18 4:31:35 35.
32 Ivana Turčová Erik Barták 1:19:00 4:32:32 36.
17 Kateřina Bažantová Libor Hrubý 1:14:27 4:32:40 37.
12 Ivana Kohoutová Matěj Hron 1:14:40 4:32:53 38.
15 Markéta Secká Petr Frank 1:19:50 4:33:06 39.
25 Míša Čadová Vladimír Marek 1:26:30 4:39:47 40.
11 Eliška Vránková Stanislav Čermák 1:29:20 4:42:40 41.
26 Szylvia Meszaros Jan Demel 1:32:00 4:45:30 42.
39 Hana Švecová Luděk Kopp 1:48:00 5:01:54 43.
24 Iveta Březinová Ondra Kučera 1:49:12 5:06:59 44.
33 Renata Bažantová Martin Pávek 2:07:00 5:17:40 45.
45 Tereza Purschová Petr Hosnédl 2:34:15 5:47:50 46.
8 Petra Hlavová Radek Štekl 2:58:22 6:01:00 47.
35 Pavlína Březinová Jan Kukačka přijeli vlakem
37 Marta Vokurková Jan Vokurka nezúčastnili se
50 Martin Špaček Míra Pavel

registrovaná partnerská dvojice

mimo soutěž za 4:06:40