Naše aktivity: KOLOBEH z Řípu do Prahy | Tandemové seskoky | Paraškola Odyssey | Květinářství | Boot camp s Hankou Dvorskou | Glukometry
Our activities: Tandem Jumps | Boot camp with Hanka Dvorska

Kontakt

Radlická 28, 150 00 Praha 5
tel.: 251 562 285

Kontaktní e-mail: info@hajd.cz

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Jaroslav Dvorský:
   e-mail: dvorsky@hajd.cz
   tel.: 603 255 976


 

Výsledková listina 17. ročníku

Startovní, prezenční a výsledková listina koloběhu z Řípu 6.12.2008 

St.č. Posádka čas v cíli pořadí
34 Simona Koščová - Jan Škrabálek  3:17:50 1
51 Hanka Dvorská - Miloš Smrčka 3:23:30 2
4 Zuzka Weisová - Pavel Kurz 3:25:40 3
39 Alena Srbová - Vladimír Srb 3:27:57 4
47 Veronika Brichcínová - Filip Hubáček 3:28:24 5
11 Veronika Crhonková - Michal Klauz 3:29:53 6
24 Anna Rohulánová - Vojtěch Rohulán 3:30:02 7
18 Petra Horáková - Jan Hašek  3:30:18 8
13 Lucka Nakládalová - Martin Luštický 3:32:37 9
52 Sylvinka Němcová - Martin Gabla 3:38:15 10
61 Štěpánka Betková - Lukáš Hýbl 3:41:01 11
16 Blanka Jiráňová - Jaroslav Dvorský 3:41:05 12
46 Martina Vrbová - Jan Kovrč 3:44:01 13
32 Julie Tužová - Tomáš Tejmar 3:47:26 14
23 Hanka Švarcová - Emil Franěk 3:48:10 15
25 Eva Kovářová - Dalibor Sosna  3:49:06 16
40 Tereza Koubová - Jan Zýka  3:51:43 17
8 Pavla Grundlerová - Honza Mikula  3:53:28 18
43 Ewelina Rabiňák - Martin Rabiňák  3:54:25 19
2 Lída Kábrtová - Zdeněk Melša 3:55:09 20
9 Vendula Bohuňková - Martin Šebánek  3:55:35 21
1 Jana Gřešková - Jan Kukačka 4:03:25 22
29 Lucie Zrnová - Tomáš Karas 4:05:30 23
59 Markéta Svárovská - Luboš Svárovský 4:09:52 24
26 Tereza Tylová - Jirka Křižan 4:10:36 25
14 Radka Zbíralová - Petr Syblík 4:10:50 26
55 Eva Mahová - Martin Ešpandr 4:12:00 27
22 Jája Němečková - Viktor Slavík 4:15:27 28
19 Petra Munzarová - Jiří Vokoun 4:16:15 29
38 Michaela Jonáková - Josef Durech 4:16:20 30
56 Markéta Navrátilová - Michal Fořtík 4:16:35 31
28 Ludmila Zlatníková - Hynek Urban 4:20:19 32
48 Tereza Votavová - Petr Frank 4:24:02 33
33 Zuzka Bičíková - Jakub Wurzel 4:24:10 34
44 Kateřina Pojerová - Ondra Černý 4:24:30 35
49 Etela Boháčková - Aleš Marek   4:25:10 36 
57 Barbara Klimoszková - Filip Bažant 4:27:28 37
20 Veronika Flídrová - Jan Demel 4:28:46 38
27 Petra Munduchová - Martin Košťál 4:32:24 39
12 Lucka Vychodilová - Petr Chlumský 4:36:55 40
17 Katka Matiášková - Jan Polák 4:37:17 41
60 Petra Bartošová - Nebeský Michal 4:41:22 42
36 Klárka Marvánová - Tomáš Marván 4:52:58 43
37 Zuzana Švibková - Daniel Martinec 4:54:40 44
42 Lenka Sedláčková - Zdeněk Sedláček 5:04:28 45
63 Hana Jánská - Ondřej Landkamer 5:04:15 46
21 Monika Půtová - Jan Beneš 5:11:30 47
41 Zuzka Sedláčková - Aleš Hlavička 5:17:17 48
35 Žaneta Nguyenová - Luboš Knapp 5:20:20 49
53 Martina Zuzáková - Petr Hosnédl 5:28:20 50
3 Abbie Gometz - Matěj Hron nedokončili
7 Kateřina Španiková - Jan Kubík nezúčastnili se
30 Šárka Korečková - Milan Černý nezúčastnili se
31 Jarka Machová - Valtr Matěj nezúčastnili se
5 Dana Růžičková - Jakub Cejpek nezúčastnili se
6 Jana Marečková - Zbyněk Munzar nezúčastnili se
9 Andrea Weinbergerová - Michal Džmuráň nezúčastnili se
10 Daniela Ilnerová - Jakub Ilner nezúčastnili se
15 Martina Tatranská - Mirek Kotěšovec nezúčastnili se
50 Pavlová - Míra Pavel nezúčastnili se
54 Dáša Svěráková - Radek Linhart nezúčastnili se
58 Eva Šebrlová - Aleš Kohout nezúčastnili se
45 Nikola Borecká - Jan Šnajdr nezúčastnili se