Naše aktivity: KOLOBEH z Řípu do Prahy | Tandemové seskoky | Paraškola Odyssey | Květinářství | Boot camp s Hankou Dvorskou | Glukometry
Our activities: Tandem Jumps | Boot camp with Hanka Dvorska

Kontakt

Radlická 28, 150 00 Praha 5
tel.: 251 562 285

Kontaktní e-mail: info@hajd.cz

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Jaroslav Dvorský:
   e-mail: dvorsky@hajd.cz
   tel.: 603 255 976


 

Výsledková listina 19. ročníku závodu Říp - Praha

Start.č. Jména závodníků výsledný čas umístění
70 Lada Mandlíková - Jan Škrabálek 4:26:06 1
49 Dáša Svěráková - Radek Linhart 4:33:20 2
22 Karolína Jeníková - Honza Mikula 4:35:46 3
61 Adéla Lislerová - Martin Gabla 4:37:46 4
54 Sabina Hliněnská - Martin Střelka 4:38:17 5
14 Květa Valentová - Miloš Smrčka 4:39:04 6
48 Anička Rohulánová - Vojta Rohulán 4:42:27 7
11 Katka Zapletalová - Hynek Urban 4:43:32 8
30 Simona Karochová - Jarda Tomeš 4:43:59 9
28 Hanka Švarcová - Marek Bublík 4:47:27 10
1 Jana Sládková - Milan Babica 4:52:55 11
42 Lenka Nováková - Tomáš Ekl 4:53:36 12
37 Daniela Havránková - Michal Borský 4:54:06 13
52 Lucka Zrnová - Ondřej Černý 4:54:53 14
9 Therese Mercier - Michal Klauz 5:02:47 15
67 Zora Hesová - Jan Zýka 5:06:27 16
23 Miriam Stewartová - Tomáš Martínek 5:07:35 17
43 Barbora Táborská - Zdeněk Kučera 5:08:00 18
6 Jana Kubáčová - Filip Hubáček 5:09:36 19
29 René Větrovská - Jenda Větrovský 5:09:48 20
16 Hanka Dvorská - Jaroslav Dvorský 5:17:20 21
74 Tereza Klimešová - Miroslav Gale 5:20:58 22 - nedokončilo kolo 
32 Tereza Tylová - Pavel Vojta 5:28:18 23
38 Julie Tužová - Roman Žaloudek 5:31:15 24
21 Šárka Korčková - Jan Demel 5:35:51 25
5 Jana Řeháková - Libor Vašek 5:37:46 26
58 Iveta Nevlidová - David Hegner 5:38:27 27
72 Dana Votavová - Vojta Skalda 5:41:58 28
31 Petra Munzarová - Zbyněk Munzar 5:42:24 29
2 Eva Čokrtová - Igor Sládek 5:43:09 30
10 Eva Havelková - Vláďa Mezník 5:43:23 31
50 Vítězslava Chrpová- Erik Barták 5:45:44 32
13 Dáša Březinová - Petr Hosnédl 5:57:02 33
73 Zuzana Kopecká - Ondřej Řípa 6:00:21 34
20 Magda Vančáková - Petr Vančák 6:00:37 35
69 Majda Vančáková - Libor Minichbauer 6:00:56 36
40 Karolína Příhodová - Evžen Šulc 6:09:44 37
51 Kristýna Hamáčková - Petr Vojtík 6:12:43 38
59 Marcela Krauzová - Igor David 6:15:36 39
46 Jarmila Slavíčková - Richard Burget 6:15:59 40
36 Alena Jurečková - Honza Tejnor 6:25:00 41
15 Petra Bartošová - Michal Nebeský 6:30:47 42
63 Pavla Voborníková - Petr Šimek 6:35:02 43
55 Veronika Kohutová - Václav Stoszek 6:49:38 44
71 Gabriela Handrychová - David Schovánek 6:49:51 45
25 Eva Jírová - Mojmír Kopečný 7:02:35 46
24 Hanka Trefná - Vlastimil Březina 7:03:25 47
26 Martina Kalousová - Jan Sixta 7:05:41 48
62 Helena Marcinková - Karel Kincl nedokončili
60 - Jiří Kubát nezúčastnili se
3 Iva Kašparová - Martin Kašpar nezúčastnili se
4 Dana Růžičková - Jakub Cejpek nezúčastnili se
7 Klára Příhodová - Josef Rendl nezúčastnili se
8 Zuzička Balcarová - Pepa Stolín nezúčastnili se
12 Jana Matoušková - Jiří Zachař nezúčastnili se
17 Radka Zbíralová - Petr Syblík nezúčastnili se
18 Andrea Vytasilová - Jan Moravec nezúčastnili se
19 Lucie Rybářová - Tomík Rybář nezúčastnili se
27 Lucie Bieberová - Lubomír Duben nezúčastnili se
33 Zuzana Procházková - Miroslav Kovář nezúčastnili se
34 Iveta Vacková - nezúčastnili se
35 Zuzana Švíbková - Aleš Marek nezúčastnili se
39 Daniela Paldusová - Štěpán Böhm nezúčastnili se
44 Naďa Šeráková - Jan Trčka nezúčastnili se
45 Zuzana Weissová - Pavel Kurz nezúčastnili se
47 Janette Novysedláková - Jiří Dvořák nezúčastnili se
53 Štěpánka Staňková- Petr Paldus nezúčastnili se
56 Markéta Kopalová - nezúčastnili se
57 Michaela Hájková - Zbyšek Mošna nezúčastnili se
41 Marcela Večerková - Radek Čížek nezúčastnili se
64 Zuzka Bičíková - Ondra Růžek nezúčastnili se
65 Barbora Nedvědová - Ondřej Jeníček nezúčastnili se
66 Eleška Merunková - Vítězslav Vondra nezúčastnili se
68 Šárka - Jirka nezúčastnili se