Naše aktivity: KOLOBEH z Řípu do Prahy | Tandemové seskoky | Paraškola Odyssey | Květinářství | Boot camp s Hankou Dvorskou | Glukometry
Our activities: Tandem Jumps | Boot camp with Hanka Dvorska

Kontakt

Radlická 28, 150 00 Praha 5
tel.: 251 562 285

Kontaktní e-mail: info@hajd.cz

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Jaroslav Dvorský:
   e-mail: dvorsky@hajd.cz
   tel.: 603 255 976


 

Prezenční, startovní a výsledková listina  Říp - Praha  10.12.2011
St.č. Soutěžní dvojice Čas Umístění
 23 Michaela Mannová - David Gerych 3:03,55 1  
 19 Radka Churáňová - Jan Mikula 3:06,31 2  
 47 Daniela Havránková - Vít Pavlišta 3:11,09 3  
 15 Lada Mandlíková - Jan Škrabálek 3:17,26 4  
 22 Alena Srbová - Vladimír Srb 3:20,13 5  
 55 Petra Havlová - Petr Srníček 3:34,29 6  
 46 Markéta Hospodarzová - Petr Bílý 3:36,08 7  
 21 Klára Jakešová - Jiří Václavík 3:36,30 8  
 35 Anička Rohulánová - Vojta Rohulán 3:37,41 9  
 25 Adéla Lislerová - Martin Gabla 3:37,58 10  
 78 Blanka Francová - Jiří Vaculík 3:41.33 11  
 67 Jana Čokrtová - Jan Herda 3:44,11 12  
 20 Iveta Vacková - Marek Bublík 3:44,38 13  
 12 Jana Sládková - Milan Babica 3:45,16 14  
 14 Adéla Kurková - Michal Klauz 3:45,24 15  
 39 Lucia Fenciková - Jakub Řídel 3:48,17 16  
 26 Katka Zapletalová - Hynek Urban 3:49,51 17  
 50 Kateřina Kozlíková - Milan Janeček 3:52,36 18  
 31 Hanka Makaloušová - Petr Vojtík 3:52,41 19  
 54 Dominika Plochová - Miroslav Betlach 3:53,16 20  
 16 Hanka Dvorská - Jarda Dvorský 3:54,16 21  
 52 Petra Daňková - Miroslav Kovář 3:56,45 22  
 66 Helena Marcinková - Michal Borský 3:59,39 23  
 24 Hana Kuncířová - Pavel Tlustý 4:00,03 24  
76 Dana Fantová - Jirka Bráza  4:00,25 25  
 62 Pavla Chlumská - Jan Oppolzer 4:00,36 26  
70 Radka Jiranová - Vašek Fafejta 4:00,48 27  
 2 Olga Zýková - Jan Zýka 4:01,03 28  
 28 Lenka Křížová - Petr Vrchota 4:01,34 29  
 56 Adéla Markvartová - Ondřej Prštický 4:01,45 30  
 38 Silvie Svobodová - Michal Eid 4:02,07 31  
 72 Ludmila Brunerová - Vladimír Kos 4:02,16 32  
 45 Eliška Nováčková - Lukáš Svoboda 4:03,06 33  
 4 Anna Kopecká - Martin Řezáč 4:03,16 34  
 43 Andrea Židová - Roman Žaloudek 4:07,38 35  
 49 Monika Vavrochová - Přemysl Berka 4:08,23 36  
 36 Magda Choutková - Matěj Ševčík 4:08,34 37  
 32 Bára Soukupová - Jarda Tomeš 4:11,43 38  
 3 Tereza Tylová - Pavel Vojta 4:13,05 39  
 74 Martina Trnková - Filip Hegner 4:13,35 40  
 37 Hedvika Candrová - Václav Candra 4:14,45 41  
 11 Eva Čokrtová - Igor Sládek 4:15,34 42  
 17 Hanka Kalibová - Filip Hubáček 4:16,42 43  
 29 Káťa Punčochová - Libor Vašek 4:17,16 44  
 59 Martina Vrbová - František Bláha 4:19,03 45  
 5 Věra Kohoutová - Evžen Ge 4:22,09 46  
 27 Petra Sedlmajerová - Ondřej Zícha 4:22,49 47  
 7 Magda Vančáková - Libor Minichbauer 4:23,42 48  
 60 Eva Havelková - Vláďa Mezník 4:24,09 49  
 42 Šárka Svobodná - Libor Wagner 4:25,22 50  
 77 Milča Bártíková - Jan Jírů 4:26,01 51  
 71 Stanislava Havranová - Pavel Zámostný 4:28,41 52  
 44 Jana Kratochvílová - Pepa Stolín 4:29,39 53  
 9 Petra Munzarová - Zbyněk Munzar 4:32,12 54  
 30 Dáša Březinová - Petr Hosnédl 4:38,37 55  
 18 Katka Stuchlíková - Jan Šafránek 4:42,11 56  
 10 Pavla Kosová - Miroslav Kos 4:46,56 57  
 40 Pavla Filipová - Jiří Kubát 4:47,05 58  
 69 Andrea Vytasilová - Miroslav Vytasil 4:47,41 59  
 65 Tereza Palečková - Pavel Paseka 4:48,17 60  
 68 Kristýna Hasíková - Jirka Kurejko 4:49,58 61  
 73 Hana Bartáková - Ivan Rychík 5:11,19 62  
 61 Petra Kukačková - Pavel Buchta 5:14,45 63  
 79 Hana Sládečková - Petr Sládeček 5:15,03 64  
 51 Káťa Čadilová - Jan Hromas 5:15,18 65  
 33 Barbora Boušová - René Kujan 5:21,29 66  
 8 Petra Bartošová - Michal Nebeský 5:25,23 67  
 1  Markéta Vrchlabská - Petr Bič 5:29,44 68  
 34 Hana Trefná - Marek Vydržel 5:40,38 69  
 58 Ivana Pilařová - Libor Pilař 5:43,24 70  
 41 Radka Brožková - Tomáš Rybář 05:11,6   solo běžec - defekt kola
 13 Ivana Kohoutová - Jakub Podlešák     nezúčastnili se
 6 Barča Hovorková - Jakub Coufal     nezúčastnili se
 48 Kateřina Hronová - Matěj Hron     nezúčastnili se
 53 Hanka Marcolová - Michal Schonmann     nezúčastnili se
 57 Majka Dlouhá - Ondřej Pospíšil     nezúčastnili se
 63 Dita Punčochářová - Michal Kovář     nezúčastnili se
 64 Klára Kutačová - Martin Hartman     nezúčastnili se
 75 Milena Bučková - Petr Mareš     nezúčastnili se