Naše aktivity: KOLOBEH z Řípu do Prahy | Tandemové seskoky | Paraškola Odyssey | Květinářství | Boot camp s Hankou Dvorskou | Glukometry
Our activities: Tandem Jumps | Boot camp with Hanka Dvorska

Kontakt

Radlická 28, 150 00 Praha 5
tel.: 251 562 285

Kontaktní e-mail: info@hajd.cz

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Jaroslav Dvorský:
   e-mail: dvorsky@hajd.cz
   tel.: 603 255 976


 

Výsledková listina 21 ročníku závodu Říp - Praha

Poř. St.č. Soutěžní dvojice Čas v cíli
1  72 Michaela Gerychová - David Gerych 3:10:53
2  23 Radka Churáňová - Jan Mikula 3:14:14
3  17 Lada Dušková - Tomáš Rybář 3:16:27
4  37 Lenka Králová - Martin Gabla 3:17:01
5  40 Lenka Šibravová - Jan Škrabálek 3:24:05
6  50 Vendula Peteříková - Michal Klauz 3:25:48
7  95  Daniela Havránková - Michal Borský 3:28:22
8  88  Simča Karochová - Jarda Tomeš 3:31:00
9  45 Eva Čokrtová - Milan Babica 3:34:18
10  64 Michaela Procházková - Jan Herda 3:34:35
11  28 Markéta Hospodárzová - Petr Bílý 3:35:50
12  13 Andrea Jelínková - Jan Zýka 3:40:22
13  25 Iveta Vacková - Marek Bublík 3:43:35
14  43 Blanka Francová - Alois Onderka 3:44:10
15  38 Renata Větrovská - Jan Větrovský 3:44:20
16  90  Petra Nováková - Filip Hubáček 3:45:02
17  39 Anička Rohulánová - Vojta Rohulán 3:45:10
18  12 Jana Sládková - Tomáš Navrátil 3:46:42
19  15 Štěpánka Dančová - Milan Janeček  3:46:54
20  62 Michaela Fejková - Jaroslav Černošek 3:47.13
21  63 Lenka Křížová - Radim Foltýn 3:52:20
22  11 Karolína Jeníková - Jiří Kala 3:54:28
23  58 Dominika Plochová - Mirek Betlach 3:56:01
24  97  Katunka Kulhavá - Jan Opletal 3:56:12
25  16 Hanka Dvorská - Jarda Dvorský 3:57:01
26  42 Jitka Kalná - Petr Kalný 4:02:18
27  96  Mánička Fendrychová - Ondřej Opletal 4:03:20
28  73 Tereza Koubová - Jirka Kálecký 4:04:36
29  67 Eva Mezihoráková - Matěj Melichar 4:06:21
30  71 Markéta Paseková - Vojtěch Heidler 4:07:04
31  85  Vanessa Majeski - David Rožek 4:08:39
32  3 Káťa Punčochová - Libor Vašek 4:09:05
33  30 Verča Michaličková - David Michalička 4:09:46
34  51 Míša Salašová - Milan Salaš 4:09:51
35  82  Ráďa Jiranová - Vašek Fafejta 4:09:59
36  92  Šárka Svobodová - Libor Wágner 4:10:23
37  44 Štěpánka Staňková - Petr Tamchyna 4:10:42
38  48 Hedvika Candrová - Václav Candra 4:10:51
39  21 Olga Zýková - Lukáš Přinda 4:12:25
40  61 Dana Jiřičná - Martin Jiřičný 4:13:13
41  31 Veronika S.Vladimírová - Petr Švanda 4:13:26
42  57 Blanka Ježková - Petr Jenýš 4:15:51
43  27 Andrea Židová - Roman Žaloudek 4:17:21
44 1 Iva Digmayerová - Pavel Zámostný 4:17:44
45  46 Zita Pračková - Tomáš Pračka 4:18:06
46  75 Julie Tužová - Jan Klabouch 4:19:32
47  68 Terezka Palečková - Pavel Paseka 4:19:41
48  55 Milena Bartíková - Jan Jírů 4:20:12
49  102   Kristýna Hasíková - Jiří Kurejko 4:20:36
50  99 Pavla Žížalová - Matěj Ševčík  4:21:25
51  54 Miroslava Dobišová - Jan Kukačka 4:22:11
52  4 Magda Vančáková - Libor Minichbauer 4:23:20
53  86  Monika Pekárková - Václav Klomínský 4:24:46
54  18 Jana Tesařová - Jan Zubíček 4:27:20
55  93  Klára Janáková - Martin Krajíček 4:27:21
56  6 Tereza Tylová - Pavel Vojta 4:27:36
57  24 Klára Šustrová - Vojtěch Jeník 4:28:32
58  47 Hana Bartáková - Ivan Rychlík 4:30:39
59  36 Martina Popovová - Pavel Baciák 4:31:57
60  94  Dáša Březinová - Petr Hosnédl 4:32:03
61  10 Věra Kohoutová - Evžen Ge 4:32:20
62  77 Eva Kabeláčová - Milan Svoboda 4:34:08
63  84  Simona Mandová - Vladimír Kos 4:34:09
64  22 Petra Munzarová - Zbyněk Munzar 4:35:29
65  41 Kateřina Urbancová - Jindra Šváb 4:35:32
66  52 Lenka Kazdová - Vláďa Mezník 4:36:43
67  26 Gábina Staněková - Pepíček Stolín 4:37:19
68  53 Tereza Pilařová - Ondřej Beran 4:38:25
69  79 Zuzana Holubová - Libor Hubáček 4:39:01
70  8 Pavla Filipová - Jiří Kubát 4:42:47
71  69 Eva Machálková - Richard Machálek 4:44:19
72  98 Lenka Hejhalová - Daniel Přívara 4:50:35
73  70  Zuzana Tětková - Miran Kos 4:51:25
74  49 Lucka Klicperová - Slávek Růžička 4:51:32
75  100 Magdaléna Řízková - Tomáš Buňata  4:52:07
76  80 Martina Vrbová - Michal Hampl 4:55:48
77  81  Magdaléna Vančáková - Jakub Konečný 5:08:31
78  101 Anna Jánská - Ondřej Landkammer 5:08:40
79  78 Pavla Gründelerová - Nikolas Adámek 5:16:48
80  89  Jiřina Hrbková - Tonda Nedorost 5:17:47
81  2 Angelika Šimečková - Tomáš Šimeček 5:18:08
82  76  Zuzana Hodanová - Ivan Orel 5:27:48
83  33 Petra Hrubá - Igor David 5:28:37
84  34 Ivana Pilařová - Libor Pilař 5:41:41
85  7 Martina Formánková - Jan Juříček 5:52:14
86  59 Daniela Janusková - Petr Vojtík 5:53:54
87  66 Lenka Mašatová - Petr Mašat 5:55:17
88  60 Romana Úlehlová - Jonáš Luks 5:56:01
89  91  Milena Bučková - Pavel Sirotek DNF
   5 Anna Kopecká - Martin Řezáč DNS
   9 Káťa Čadilová - Jára Lébl DNS
   14 Kačka Hrubá - Libor Hrubý DNS
   19 Jana Kendíková - Tomáš Kendík DNS
   20 Neznámá - Jan Šafránek DNS
   29 Lenka Horká - Jan Horký DNS
   32 Dáša Svěráková - Miloš Smrčka DNS
   35 Vlasta Končelová - Martin Zvolský DNS
   56 Eliška Nováčková - Petr Laňka DNS
   65 Petra B.Bartošová - Michal Nebeský DNS
   74 Jana Slezáková - Karel Ott DNS
   83  Jana Dudarcová - David Huf DNS
   87  Věra Hostičková - Pavel Baroš DNS
   103  Kamila Bulířová - Tomáš Nohejl DNS