Naše aktivity: KOLOBEH z Řípu do Prahy | Tandemové seskoky | Paraškola Odyssey | Květinářství | Boot camp s Hankou Dvorskou | Glukometry
Our activities: Tandem Jumps | Boot camp with Hanka Dvorska

Kontakt

Radlická 28, 150 00 Praha 5
tel.: 251 562 285

Kontaktní e-mail: info@hajd.cz

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Jaroslav Dvorský:
   e-mail: dvorsky@hajd.cz
   tel.: 603 255 976


 

Star.č.  Jména závodníků  80 + Čas v cíli Pořadí celkem Pořadí 80+
137 Michaela Gerychová - David Gerych      3:14:39 1  
20 Radka Churáňová - Jan Mikula    3:23:07 2  
50 Lucie Schutznerová - Martin Nývlt    3:24:27 3  
126  Dáša Svěráková - Miloš Smrčka  X   3:25:32 4 1
116  Magdaléna Gajdová - Jan Škrabálek  X   3:28:30 5 2
136 Linda Rechtoriková - Zdeněk Tomeček      3:28:44 6  
88  Eva Mezihoráková - Petr Paseka     3:29:33 7  
98  Daniela Havránková - Michal Borský     3:33:50 8  
105  Eva Beránková - Vít Kovařík     3:35:42 9  
115  Květoslava Valentová - David Šťastný  X   3:39:59 10 3
48 Dominika Plochová - František Plocha  X  3:42:01 11 4
96  Eva Zamrzlová - Miroslav Kovář     3:46:12 12  
120  Lenka Šibravová - Jiří Rutner     3:46:36 13  
46 Káťa Čadilová - Jára Lébl    3:47:11 14  
15  Iveta Vacková - Marek Bublík    3:47:50 15  
108  Vendula Peteříková - Michal Štohanzl     3:49:55 16  
33 Jaroslava Hlínová - Matěj Valtr    3:50:20 17  
21 Anička Rohulánová - Vojta Rohulán    3:50:34 18  
60 Blanka Francová - Jiří Vaculík    3:50:53 19  
100 Alžběta Mikulová - Martin Adam     3:51:39 20  
92  Alena Bauerová - Ondřej Kutiš     3:51:58 21  
52 Jana Sládková - Tomáš Navrátil  X 3:53:03 22 5
81 Lucie Rybářová - Tomáš Rybář     3:53:08 23  
23 Olga Zyková - Lukáš Přinda    3:53:39 24  
42 Fany Lukáčová - Jan Zýka    3:54:30 25  
16 Hanka Dvorská - Jaroslav Dvorský  X  3:55:09 26 6
51 Katarína Ludvíková - Ondřej Beran    3:56:09 27  
61 Karolína Jeníková - Tomáš Krátký   3:56:14 28  
90  Petra Kavijová - Tomáš Dolejš     3:56:58 29  
6 Hana Švarcová - Petr Soukup    3:58:37 30  
135 Týna Štěchová - Ondra Růžek     4:02:26 31  
14 Katarina Kulhavá - Jan Opletal    4:03:14 32  
55 Andrea Jelínková - Jan Koželuh    4:03:38 33  
32 Dana Jiřičná - Martin Jiřičný  X 4:03:48 34 7
11 Veronika S.Vladimírová - Petr Švanda    4:04:17 35  
62 Markéta Paseková - Vojtěch Heidler    4:06:00 36  
38 Barbora Vyhnálková - David Rožek    4:06:05 37  
132 Linda Egemová - Raichl Josef      4:07:11 38  
79 Hedvika Candrová - Václav Candra     4:07:57 39  
27 Tereza Samiecová - Marek Chlupatý    4:13:49 40  
56 Andrea Židová - cvičenec Roman Žaloudek  X  4:14:17 41 8
72 Nikola Holíková - Jan Daubner    4:15:06 42  
113  Lenka Křížová - Radim Foltýn     4:16:15 43  
133 Katka Holubová - Jirka Struk      4:17:17 44  
80 Kateřina Mlčochová - Ondřej Martínek     4:17:58 45  
78 Simona Koščová - Jiří Novotný  X   4:19:34 46 9
110  Zuzana Hodanová - Jakub Podlešák    4:20:53 47  
82  Blanka Ježková - Petr Jenýš     4:21:06 48  
127  Jana Lábusová - Tomáš Odvárko    4:21:43 49  
123  Anna Kolářová - Libor Voplakal     4:23:11 50  
22 Petra Munzarová - Zbyněk Munzar    4:24:06 51  
118  Terezka Palečková - Pavel Paseka     4:24:39 52  
114  Eliška Nováčková - Petr Lanka     4:24:52 53  
85  Simona Malkovská - Vlastík Březina  X 4:25:25 54 10
91  Barbora Kulhánková - Petr Kulhánek  X 4:25:54 55 11
17 Magda Vančáková - Libor Minichbauer  X 4:26:43 56 12
129 Kateřina Buzková - Martin Hronza      4:26:49 57  
97 Terezka Koubová - Jan Fejgl     4:26:59 58  
112  Dáša Zajíčková - Martin Stingl  X   4:27:13 59 13
67 Zuzana Procházková - Václav Klomínský    4:27:17 60  
1 Ivana Digmayerová - Pavel Zámostný   X 4:27:55 61 14
13 Andrea Janigová - Ondřej Opletal    4:29:10 62  
130 Tereza Svobodová -  Zdeněk Bezdíček  X 4:29:34 63 15
58 Andrea Vytasilová - Pepíček Stolín  X 4:31:26 64 16
5 Lenka Vopálková - Tomáš Ondračka    4:31:38 65  
87  Pavla Voborníková - Lukáš Dorko    4:32:09 66  
84  Hana Kavánková - Jiří Kurejko     4:32:18 67  
24 Věra Kohoutová - Evžen Ge  X 4:32:52 68 17
39 Tereza Černochová - Vlasta Toušek    4:32:59 69  
40 Radka Jiranová - Vašek Fafejta    4:35:03 70  
107  Krála Šustrová - Pavel Šikola     4:35:15 71  
93  Petra Bílá - Petr Bílý     4:35:30 72  
12 Kateřina Dolejší - Michal Karhan    4:38:37 73  
7 Ludmila Bustová - Daniel Busta   X 4:39:16 74 18
109  Anna Lachmanová - Zima     4:42:11 75  
3 Pavla Filipová - Jiří Kubát   X 4:44:02 76 19
28 Hanka Bartáková - Ivan Rychlík  X  4:44:15 77 20
31 Alena Kočová - Tomáš Kendík  X  4:45:06 78 21
101 Lenka Vladyková - Ondřej Brouček     4:45:15 79  
75 Sylva Švejdarová - Petr Srníček    4:46:22 80  
36 Katka Slavíková - Petr Vojtík    4:47:24 81  
53 Jana Káninská - Vlastimil Firman    4:49:39 82  
83  Alena Koldinská - Jan Koldinský     4:50:17 83  
73 Tereza Nykodýmová - Arnošt Nečas    4:50:23 84  
47 Jaroslava Merunková - Petr Aubrecht    4:50:30 85  
94  Monika Prostředníková - Tomáš Král     4:50:57 86  
99 Tereza Schindlerová - Jakub Jurenka     4:55:34 87  
119  Jiřina Hrbková - Tonda Nedorost  X   4:57:37 88 22
74 Dáša Březinová - Petr Hosnédl  X  4:57:44 89 23
89  Blanka Zbořilová Pazdiorová - Jiří Puš  X   4:58:01 90 24
29 Lenka Zbuzková - Petr Beran    4:58:47 91  
122  Karolína Markytánová - Jan Jírů     4:59:11 92  
43 Michaela Stonová - Tomáš Briaský    5:02:13 93  
57 Patricie Pavlíčková - Libor Hubálek  X  5:03:35 94 25
69 Magdaléna Vančáková - Ondřej Vančák    5:08:12 95  
65 Eva Sýkorová - Jindra Šváb    5:09:12 96  
86  Lucka Klicperová - Slávek Růžička     5:12:53 97  
63 Ulrike Hoinkis - René Kujan    5:12:59 98  
125  Romana Chvojková - Jarda Tomeš     5:15:09 99  
68 Lenka Binková - Antonín Troup    5:18:14 100  
8 Jana Čokrtová - David Machorek    5:18:33 101  
95  Alena Krejčová - Jan Demel     5:21:32 102  
44 Jaroslava Hálková - Ondřej Střelba    5:22:57 103  
9 Tereza Tětková - Martin Buček    5:30:42 104  
131 Martina Steklá - Pavel Bureš      5:36:06 105  
77 Jana Vendlerová - Dominik Raszka    5:37:10 106  
54 Zuzana Neradová - Tomáš Bret    5:42:25 107  
26 Ivana Pilařová - Libor Pilař  X 5:48:40 108 26
59 Jana Janouchová - Miroslav Lučan  X  5:51:47 109 27
49 Petra Bára Bartošová - Honza Sixta X  5:53:24 110 28
128  Kateřina Jacques - Martin Bursík  X   6:07:28 111 29
35 Michaela Hložková - Michal Hložek  X  6:09:37 112 30
37 Adéla Hložková - Jaromír Šmerda    6:09:38 113  
103  Štěpánka Tůmová - Jiří Tůma     6:14:55 114  
106  Zuzka Součková - Jan Souček  X   6:28:13 115 31
18 Jana Raurerová - David Jírovec    po limitu 116  
64 Veronika Brázdová - David Horák    po limitu 117  
102  Štěpánka Staňková - Jan Veber     po limitu 118  
           
2 Jitka Kalná - Petr Kalný    DNS    
4 Tereza Tylová - Pavel Vojta    DNS    
10 Jana Schustrová - Petr Barma    DNS    
19 Anna Kopecká - Martin Řezáč    DNS    
25 Pája Kosová - Míra Kos  X  DNS    
30 Petra Hrubá - Igor David    DNS    
34 Markéta Kučerová - Vojtěch Kučera    DNS    
41 Zuzka Kabátová - Vítek Joachymstal    DNS    
45 Zdeňka Kabátková - Petr Luberda  X  DNS    
66 Miriam Stewartová - Jiří Krofta  solo 5:07:00    
70 Lada Mandlíková - Petr Štalzer    DNS    
71 Renáta Mezníková - Vladimír Mezník    DNS    
76 Zuzana Kalinová - Jiří Bráza    DNS    
104  Lenka Králová - Martin Gabla  solo 3:56:30    
111  Stanislava Havranová - Bronislav Procházka  X   DNS    
117  Eva Kabeláčová - Milan Svoboda     DNS    
121  Natalia Folbrych - Joel Einhorn  solo      
124  Jana Podaná - Jiří Pfeifer     DNS    
134 Martina Vrbová - Ondra Macek     DNS    
138 Katka Hronová - Matěj Hron      DNS