Naše aktivity: KOLOBEH z Řípu do Prahy | Tandemové seskoky | Paraškola Odyssey | Květinářství | Boot camp s Hankou Dvorskou | Glukometry
Our activities: Tandem Jumps | Boot camp with Hanka Dvorska

Kontakt

Radlická 28, 150 00 Praha 5
tel.: 251 562 285

Kontaktní e-mail: info@hajd.cz

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Jaroslav Dvorský:
   e-mail: dvorsky@hajd.cz
   tel.: 603 255 976


 

Výsledková listina  Říp - Praha  6.12.2014
St.č. Soutěžní dvojice Čas Umístění Pořadí 100+
137 Michaela Gerychová - David Gerych 3:00:01 1 Nový traťový rekord
118 Simona Malkovská - Vít Kovařík 3:12:26 2  
9 Šárka Svobodná - Martin Nývlt 3:14:02 3  
95 Eva Mezihoráková - Petr Paseka 3:15:35 4  
94 Petra Jiránková - Michal Holík 3:18:08 5  
120 Dáša Svěráková - Martin Gabla 3:19:33 6  
89 Eva Přibylová - Miloš Smrčka 3:19:56 7 1
62 Lucie Tomečková - Zdeněk Tomeček 3:20:37 8  
142 Martina Nováková - Jan Kubeš 3:24:39 9  
17 Simona Karochová - Doruk Balkan 3:25:33 10  
101 Iveta Vacková - Marek Bublík 3:25:49 11  
28 Haňas Švarcová - Petr Soukup 3:27:04 12  
103 Linda Rechtoriková - David Palivec 3:28:42 13  
25 Dominika Plochová - František Plocha 3:29:25 14  
30 Tereza Zuzánková - Jan Mužík 3:31:32 15  
111 Kateřina Loubková - Luboš Sádovský 3:33:31 16  
40 Barbora Margoldová - Michal Jílek 3:34:35 17  
79 Květa Valentová - David Šťastný 3:34:50 18  
12 Olga Zyková - Lukáš Přinda 3:34:59 19  
130 Erika Kohoutová - Milan Kohout 3:38:10 20  
26 Blanka Francová - Jiří Vaculík 3:38:16 21  
53 Markéta Hospodarzová - Petr Bílý 3:38:41 22  
106 Petra Stočesová Foktová - Milan Svoboda 3:39:05 23  
67 Kristýna Štechová - Ondra Růžek 3:40:32 24  
34 Anička Rohulánová - Vojta Rohulán 3:42:05 25  
38 Lenka Křížová - Petr Kotouč 3:42:17 26  
117 Zuzka Kabátová - Vítek Joachymstal 3:42:25 27  
65 Lucie Rybářová - Tomáš Rybář 3:42:42 28  
88 Zora Hesová - Jan Zýka 3:44:24 29  
104 Renata Větrovská - Jan Větrovský 3:44:43 30  
112 Lenka Rücková - Daniel Rück 3:45:11 31  
20 Hanka Vašáková - Petr Vojtík 3:47:23 32  
133 Petra Karijová - Jan Koželuh 3:47:27 33  
52 Markéta Paseková - Vojtěch Heidler 3:47:35 34  
66 Štěpánka Staňková - Jan Neuwirth Macháček 3:48:37 35  
39 Katarina Ludvíková - Ondřej Beran 3:50:44 36  
36 Magdaléna Fantová - Petr Vrchota 3:51:10 37  
123 Lenka Látová - Lukáš Psohlavec  3:51:57 38  
87 Eva Slavíková - Ondřej Martínek 3:52:36 39  
131 Denisa Blažková - Josef Rendl 3:54:11 40  
116 Karolína Jeníková - Jiří Kala 3:54:20 41  
1 Martina Vrbová - Ondřej Macek 3:54:24 42  
18 Dana Jiřičná - Martin Jiřičný 3:54:36 43  
93 Miroslava Deimová - Petr Kolací 3:54:41 44  
97 Markéta Nešetřilová - Libor Voplakal 3:56:04 45  
107 Hanka Dvorská - Jarda Dvorský 3:56:42 46 2
6 Veronika Vladimírová - Petr Švanda 3:57:06 47  
22 Nikola Holíková - Jan Daubner 3:57:43 48  
45 Zuzana Beňová - Matěj Valtr 3:58:19 49  
54 Linda Hájková - Martin Kopřiva 3:58:28 50  
60 Magda Vančáková - Libor Minichbauer 3:58:34 51  
86 Katunka Kulhavá  - Honza Opletal  3:59:10 52  
109 Magdalena Týkalová - Pavol Vančo 3:59:15 53  
92 Iva Marešová - Karel Deim 3:59:52 54  
21 Kristýna Čermáková - Jakub Karhánek 4:00:03 55  
61 Kateřina Novotná - Josef Cacek 4:00:38 56  
63 Adéla Volfová - Jan Jelínek 4:01:44 57  
113 Zuzana Hodanová - Jakub Podlešák 4:01:48 58  
78 Tereza Zikánová - Pavel Paseka 4:02:10 59  
33 Tereza Černochová - Tomáš Ondračka 4:02:24 60  
73 Kristýna Nováková - Vladimír Novák 4:02:30 61  
37 Dana Bahnová - Matěj Červený 4:03:01 62  
47 Běla Steinbachová - Pepa Kapal 4:03:03 63  
140 Šárka Jelínková - Miroslav Jun 4:04:19 64  
27 Radka Ficová - Martin Fic 4:05:18 65  
57 Zuzana Dlouhá - Vladimír Dlouhý 4:07:14 66  
83 Barbora Kulhánková - Petr Kulhánek 4:08:05 67  
48 Káťa Punčochová - Libor Vašek 4:08:19 68  
64 Adéla Markvartová - Martin Srdce 4:09:04 69  
7 Ivana Digmayerová - Pavel Zámostný 4:09:36 70  
46 Jana Majerová - Miloš Majer 4:09:42 71  
49 Hanka Bartáková - Ivan Rychlík 4:10:03 72 3
99 Blanka Bulířová - Libor Doležal 4:10:30 73  
16 Andrejka Vytasilová - Pepíček Stolín 4:10:32 74  
77 Dominika Kromaňák - Mirek Simon 4:14:58 75  
24 Michaela Záleská - Pavel Kříž 4:16:15 76  
110 Veronika Staňková - Thomas Rewig 4:17:13 77  
85 Marie Pohnětalová - Ondra Opletal 4:18:03 78  
138 Marcela Svobodová - Jirka Svoboda 4:19:42 79  
35 Jana Šindlerová - Petr Válek 4:20:36 80  
81 Vendula Švecová Sitterová - Lukáš Pohůnek 4:23:55 81  
14 Věra Kohoutová - Evžen Ge 4:23:56 82 4
41 Eva Králová - Jan Juříček 4:23:57 83  
128 Michaela Stránská - Pavel Šmída 4:24:36 84  
43 Marcela Rambová - Aleš Ramba 4:26:14 85  
121 Stanislava Havranová - Jan Jírů 4:26:47 86  
100 Iva Kašparová - David Kapko 4:27:59 87  
72 Adéla Jemelíková - Marek Rodák 4:28:53 88  
75 Hana Kavánková - Jarda Tomeš 4:31:16 89  
74 Petra Jeníková - Martin Buček 4:31:40 90  
98 Katka Kuklová - Filip Kostrůnek 4:33:22 91  
105 Pavla Voborníková - Ondřej Pokorný 4:33:56 92  
68 Ludmila Bustová - Daniel Busta 4:38:19 93  
126 Magdaléna Vančáková - Ondřej Vančák 4:45:24 94  
82 Blanka Soukupová - Michal Hampl 4:48:07 95  
32 Jaroslava Merunková - Petr Aubrecht 4:48:28 96  
4 Ester Honysová- Jiří Kubát 4:50:37 97  
15 Dáša Březinová - Petr Hosnédl 4:51:35 98  
59 Kamila Tomková - Robert Sedlecký 4:52:22 99  
3 Ivana Hönigová - Michal Harsa 4:53:51 100  
96 Šárka Littmannová - Milan Starec 4:54:43 101  
122 Renata Raisová - František Fait 4:54:48 102  
31 Terezka Světlíková - Vlastimil Březina 4:54:57 103  
58 Karolína Honsová - Pavel Hons 4:55:33 104  
42 Katarína Bulínová - Pavel Bulín 4:57:44 105  
8 Markéta Kolerusová - Jan Hnilička 5:01:36 106  
2 Martina Steklá - Pavel Bureš 5:02:17 107  
11 Jana Želechovská - Ondřej Málek 5:03:42 108  
29 Eva Sýkorová - Martin Černohorský 5:04:17 109  
76 Petra Bačkovská - David Kubát 5:08:58 110  
56 Jana Janouchová - Miroslav Lučan 5:09:54 111  
135 Alena Martinická - Václav Píša 5:11:03 112  
84 Petra Krupičková - Pavel Houdek 5:13:50 113  
114 Petra Bára Bartošová - Michal Nebeský 5:16:15 114  
69 Lucie Klicperová - Jonáš Luks 5:23:42 115  
10 Jitka Faronová - Jan Nestrojil 5:26:40 116  
141 Dominika Klapková - Martin Dvorský 5:29:47 117  
134 Katka Slavíková - Pepa Kolařík 5:30:08 118  
5 Lenka Zbuzková - Jan Podzemský 5:30:52 119  
13 Ivana Pilařová - Libor Pilař 5:36:36 120 5
51 Jitka Dohnalová - Libor Hubálek 5:37:55 121  
23 Zuzka Součková - Jan Souček 5:43:52 122 6
70 Magdaléna Krotilová - Tomáš Císařík 5:57:21 123 7
124 Pavlína Nováková - Roman Havel 5:59:02 124  
80 Radka Nováková - David Nohejl 6:45:34 125  
44 Zuzana Neradová - Martin Boháč DNF    
102 Lenka Švandová - Jirka Bráza DNF    
129 Lenča Hnízdilová - Kuba Hornáček DNF    
136 Daniela Havránková - Michal Borský DNF    
19 Pavla Brůhová - Jakub Sýkora DNS    
50 Monika Emrychová - Radek Narovec DNS    
55 Kristýna Hasíková -  Jiří Kurejko DNS    
71            Janovská -                  Pospíšil DNS    
90 Monika Potočná - Vítek Přindiš DNS    
91 Tereza Svobodová - Roman Žaloudek DNS    
108 Dita Punčochářová - Michal Kohoutek DNS    
115 Sára Víchová - Milan Oslík DNS    
119 Daniela Gažáková - Jiří Ruttner DNS    
125 Lenka Střelbová - Stehlík DNS    
127 Kristýna Víchová - Mirek Bažant DNS    
132 Klára Šustrová - Pavel Šikola DNS    
139 Hedvika Candrová - Václav Candra  DNS    
  Mimo soutěž      
  Jiří Krofta 5:20:31